Uitslagen Meyer paren

NDO NK – 21-05-2017 – Rouwhorst – Oldenzaal
Senioren Ballroom
Sando & YocLan 1e plaats
Mike & Evelien 2e plaats
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 6e plaats
Open Senioren Ballroom
Sando & YocLan 4e plaats
Mike & Evelien 6e plaats
Basic Slowfoxtrot Senioren
Sando & YocLan 4e plaats
Mike & Evelien 5e plaats
Bart & Annika 13e plaats (2 rondes)
Master Class Amateurs Latin
Tom & Jennifer 4e plaats
Senioren Latin
Dick & Linda 1e plaats
Sando & YocLan 2e plaats
Mike & Evelien 5e plaats
Bart & Annika 6e plaats
Open Latin
Tom & Jennifer 5e plaats
Dick & Linda 7e plaats (halve finale)
Basic Rumba
Tom & Jennifer 4e plaats
Dick & Linda 5e plaats
Sando & YocLan 9e plaats (halve finale)
Bart & Annika 16e plaats (2 rondes)
Scholen Team Match
Team Meyer et fils 6e plaats
(Ballroom: Bart & Annika / Mike & Evelien, Latin: Tom & Jennifer / Dick & Linda)

Dutch-AL Grandprix NDO – 07-05-2017 – Hart van Holland – Nijkerk
National Amateur over 30 Ballroom A-poule
Sando  & YocLan 4e plaats
Master Class over 40 Ballroom B-poule
Bart  & Annika 9e plaats (2 rondes)
National Amateur Latin A-poule
Tom  & Jennifer 2e plaats
Master Class over 30 Latin
Dick & Linda 1e plaats
Sando & Yoclan 2e plaats

NDO Kennemerland Cup – 23-04-2017 – A9 Studio’s – Uitgeest
NK Senioren 8-Dans Ballroom & Latin
Sando & YocLan 1e plaats
Mike & Evelien 6e plaats
Bart & Annika 8e plaats (2 rondes)
Master Class Senioren Ballroom
Mike & Evelien 3e plaats
Senioren Latin
Mike & Evelien 2e plaats

NDO Mediastad Cup – 02-04-2017 – Alberto – Hilversum
NK Debutaten Junioren Ballroom B-poule
Antal & Iris 8e plaats (2 rondes)
Senioren Ballroom
Mike & Evelien 2e plaats
Sando & YocLan 4e plaats
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 11e plaats (2 rondes)
Senioren Latin
Dick & Linda 1e plaats
Sando & YocLan 2e plaats
Mike & Evelien 4e plaats
Bart & Annika 6e plaats

NDO Noord-Brabant Cup – 05-03-2017 – Rottier – Roosendaal
Debutaten Junioren Ballroom
Antal & Iris 6e plaats
Senioren Ballroom
Mike & Evelien 2e plaats
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 8e plaats (2 rondes)
Master Class Amateurs Latin
Tom & Jennifer 5e plaats
Senioren Latin
Mike & Evelien 3e plaats
Bart & Annika 4e plaats

Dutch-AL Grandprix Eindhoven – 18-02-2017 – de Heiberg – Eindhoven
National Amateur Latin A-poule
Tom  & Jennifer 1e plaats

NDO-DMN Grote Prijs Midden Nederland – 05-02-2017 – HF Witte – de Bilt
Debutaten Junioren Ballroom B-poule
Antal & Iris 3e plaats
Senioren Ballroom
Mike & Evelien 1e plaats
Sando & YocLan 2e plaats
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 11e plaats (2 rondes)
Master Class Amateurs Latin
Tom & Jennifer 6e plaats
Senioren Latin
Dick & Linda 1e plaats
Mike & Evelien 5e plaats
Bart & Annika 6e plaats

NDO Winter Cup – 15-01-2017 – Alberto – Hilversum
Senioren Ballroom
Sando & YocLan 2e plaats
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 8e plaats (2 rondes)
Senioren Latin
Dick & Linda 1e plaats
Sando & YocLan 3e plaats
Bart & Annika 6e plaats

Dutch-AL Grandprix DMN – 15-01-2017 – NBC Congrescentrum – Nieuwegein
National Amateur Latin A-poule
Tom  & Jennifer 2e plaats
Master Class over 30 Latin
Dick & Linda 2e plaats

NDO Bokkerijders Cup – 15-12-2016 – ’t Plein – Udenhout
Senioren Ballroom
Mike & Evelien 1
1e plaats
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 5e plaats
Master Class Amateurs Latin
Tom & Jennifer 5e plaats
Senioren Latin
Dick & Linda 1e plaats
Mike & Evelien 6e plaats
Bart & Annika 7e plaats
Open Rumba
Dick & Linda 9e plaats (2 rondes)
Tom & Jennifer 9e plaats (2 rondes)
Mike & Evelien 17e plaats (1 ronde)

NDO IJmond Cup – 27-11-2016 – A9 Studios – Uitgeest
Senioren Ballroom
Sando & Yoc Lan 2e plaats
Mike & Evelien 4e plaats
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 6e plaats
Master Class Amateurs Latin
Tom & Jennifer 2e plaats
Senioren Latin
Dick & Linda 1e plaats
Sando & Yoc Lan 2e plaats
Mike & Evelien 4e plaats
Bart & Annika 5e plaats

NDO Herfst Cup – 23-10-2016 – Rottier – Roosendaal
Senioren Ballroom
Sando & Yoc Lan 1e plaats
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 9e plaats (2 rondes)
Master Class Amateurs Latin
Tom & Jennifer 7e plaats (finale)
Senioren Latin
Sando & Yoc Lan 1e plaats
Bart & Annika 4e plaats

NDO Openings Cup – 18-09-2016 – Alberto – Hilversum
Master Class Senioren Ballroom
Bart & Annika 7e plaats (finale)
Senioren Latin
Dick & Linda 1e plaats
Bart & Annika 4e plaats
Open Cha-Cha-Cha
Dick & Linda 6e plaats