Uitslagen Meyer paren

8 Maart 2020 - NDO Noord-Brabant Cup - Rottier - Roosendaal
Debutanten Junioren Ballroom
Jorg & Yacintha6e plaats
Master Class Senioren 30+ Ballroom
Mike & Evelien4e plaats
Bart & Annika5e plaats
Debutanten Junioren Latin
Jorg & Yacintha3e plaats (runner-up finale)
Senioren 30+ Latin
Mike & Evelien3e plaats
Bart & Annika4e plaats
9 Februari 2020 - NDO Waterrijk Cup - ZC de Brug - Reeuwijk
Clublesklasse Ballroom/Latin
Philip & Hannah1e plaats
Senioren 30+ Ballroom
Peter & Korinea4e plaats
Master Class Senioren 30+ Ballroom
Mike & Evelien4e plaats
Bart & Annika9e plaats
19 Januari 2020 - NDO Noord-Holland Cup - EC Fokker - Hoofddorp
Master Class Senioren 30+ Ballroom
Mike & Evelien6e plaats
Bart & Annika8e plaats
Open Ballroom
Mike & Evelien8e plaats
Senioren 30+ Latin
Mike & Evelien5e plaats
Bart & Annika6e plaats
15 December 2019 - NDO Kerst Cup - ZC de Brug - Reeuwijk
Master Class Senioren 30+ Ballroom
Mike & Evelien2e plaats
Senioren 30+ Latin
Mike & Evelien4e plaats
17 November 2019 - NDO Winter Cup - EC Fokker - Hoofddorp
Debutanten Junioren Ballroom
Jorg & Yacintha7e plaats (runner-up finale)
Senioren 30+ Ballroom
Peter & Korinea2e plaats
Master Class Senioren 30+ Ballroom
Mike & Evelien4e plaats
Bart & Annika7e plaats
Open Ballroom
Mike & Evelien9e plaats
Debutanten Junioren Latin B-poule
Jorg & Yacintha7e plaats
Senioren 30+ Latin
Dick & Linda1e plaats
Mike & Evelien4e plaats
Bart & Annika7e plaats
13 Oktober 2019 - NDO Herfst Cup - Rottier - Roosendaal
Debutanten Junioren Ballroom Runner-up finale
Jorg & Yacintha1e plaats
Master Class Senioren 30+ Ballroom
Antoni & Angelique1e plaats
Mike & Evelien2e plaats
Bart & Annika3e plaats
Debutanten Junioren Latin
Jorg & Yacintha3e plaats
Senioren 30+ Latin
Dick & Linda1e plaats
Mike & Evelien4e plaats
Bart & Annika5e plaats
15 September 2019 - NDO Openings Cup - ZC de Brug - Reeuwijk
Master Class Senioren 30+ Ballroom
Mike & Evelien3e plaats
Bart & Annika7e plaats
Senioren 30+ Latin
Dick & Linda1e plaats
Bart & Annika4e plaats